15 hitů jarní sezóny
od 19/3/2020 ve vašem knihkupectví

PRAHA -Setkání s autory

KDY: 19.3.2020 17:00
KDE: Uměleckoprůmyslové museum, ulice 17. listopadu, Praha 1

Zveme vás na setkání s českými autory velkočtvrtečních titulů, které se koná v Multifunkčním sále Uměleckoprůmyslového musea. Pozvání laskavě přijali: Bianca Bellová, Irena Dousková, Petr Stančík, Ondřej Hübl, Ondřej Štindl, Martin Řezníček, Radek Kedroň, Pavla Jonssonová, Petr a Petra Třešňákovi a překladatel Joseph F. Vedlich.
Vzácným hostem bude také úspěšná britská autorka Sarah Perryová.
Knihy Velkého knižního čtvrtku můžete zakoupit na místě se slevou 20 %. Přítomní autoři vám je rádi podepíší. Pořadem provází Petr Vizina.

BRNO - Setkání s autory

KDY: 26.3.2020 17:00
KDE: Knihovna Jiřího Mahena, Kobližná 4, Brno

Zveme vás na setkání s českými autory velkočtvrtečních titulů, které se koná v Knihovně Jiřího Mahena. Pozvání laskavě přijali: Petra Dvořáková, Michal Konečný, Michal Sýkora, Martin Řezníček a Ondřej Štindl.
Knihy Velkého knižního čtvrtku můžete zakoupit na místě se slevou 20 %. Přítomní autoři vám je rádi podepíší. Pořadem provází Petr Vizina.

Obálka knihy Bizarní povídky Obálka knihy Melmoth Obálka knihy I'm Your Man: Život Leonarda Cohena Obálka knihy Úniková hra Obálka knihy Krvavý Bronx Obálka knihy Rozpojené státy Obálka knihy Vzdělaná Obálka knihy Sněžím! Deník bílé mafie Obálka knihy Růžové vrány Obálka knihy Zvuky probouzení Obálka knihy Až se ti zatočí hlava Obálka knihy Tanec reality Obálka knihy Na smrt Obálka knihy Řecké mýty Obálka knihy Ruce v hlíně

Český rozhlas Dvojka Regionální deník TV Magazín  u(p)m  Kosmas