16 hitů podzimní sezóny
od 14/10/2021 ve vašem knihkupectví

SETKÁNÍ S AUTORY

KDY: 14.10.2021
KDE: Knihovna Václava Havla, Ostrovní 13, Praha

Srdečně vás zveme na setkání a autogramiádu autorů jubilejního 20. pokračování Velkého knižního čtvrtku!

Uskuteční se nově v Knihovně Václava Havla, Ostrovní 13, Praha 1 (nejbližší stanice metra – trasa B, Národní, stanice tramvají Národní) ve čtvrtek 14. října od 15.30 do 17.00.

Můžete se těšit na autorky a autory letošních novinek Pavlu Horákovou, Andreu Sedláčkovou, Evu Umlaufovou, Petru Klabouchovou, Martina Sodomku, editory Michala Plzáka s Lucií Vopálenskou, překladatele Tomáše Havla a Raniho Tolimata nebo redaktorku Martinu Mašínovou. Někteří z autorů vás pozdraví ze zahraničí na krátkém videu. Pořad bude živě vysílán na Facebooku Velkého knižního čtvrtku:
https://www.facebook.com/velkyctvrtek/
a provázet jím bude Petr Vizina

Knihy můžete na místě zakoupit se slevou 20 procent.

Obálka knihy Tenkrát v Hollywoodu Obálka knihy Včelař z Aleppa Obálka knihy Srdce Evropy Obálka knihy Winterbergova poslední cesta Obálka knihy Výhled přes střechy Obálka knihy Belgravia Obálka knihy Číslo na tvém předloktí je modré jako tvé oči Obálka knihy S večerem přichází tíseň Obálka knihy Putzi, Hitlerův pianista a mecenáš Obálka knihy Prameny Vltavy Obálka knihy Téměř nesmrtelná láska Obálka knihy Pro smrt uděláno Obálka knihy Architektura kreativního myšlení Obálka knihy Fenomén Angela Merkelová Obálka knihy Poprvé Obálka knihy Středosvět a jeho podivuhodné zákony

Český rozhlas Dvojka  Aktuálně.cz  Respekt  Regionální deník Vlasta   TV Magazín   Knihovna Václava Havla   Kosmas