15 hitů podzimní sezóny
od 13/10/2022 ve vašem knihkupectví

Praha - Setkání s autory

KDY: 13.10.2022 17:00
KDE: Knihovna Václava Havla, Ostrovní 13, Praha

Srdečně vás zveme na setkání a autogramiádu autorů 22. pokračování Velkého knižního čtvrtku! Uskuteční se v Knihovně Václava Havla, Ostrovní 13, Praha 1 (nejbližší stanice metra – trasa B, Národní, stanice tramvají Národní) ve čtvrtek 13. října od 17.00 do 19.30.
Můžete se těšit na autorku a autory letošních novinek Evžena Bočka, Jana Nováka, Jana Němce, Václava Cílka, Pavla Kosatíka, Dalibora Balšínka, Františka Šmehlíka nebo Evu Grestenbergerovou, dále na překladatele Tomáše Jurkoviče a na redaktory knih Petra Onufera a Martinu Mašínovou. Někteří z autorů vás pozdraví ze zahraničí na krátkém videu. Pořad bude živě vysílán na Facebooku Velkého knižního čtvrtku:

https://www.facebook.com/velkyctvrtek/

Pořadem provází Tereza Willoughby.

Knihy můžete na místě zakoupit se slevou 20 %.

Brno - Setkání s autory

KDY: 20.10.2022 17:00
KDE: Knihovna Jiřího Mahena, Kobližná 4, Brno

Srdečně vás zveme na setkání a autogramiádu autorů 22. pokračování Velkého knižního čtvrtku! Uskuteční se v Knihovně Jiřího Mahena, Kobližná 4, Brno. Můžete se těšit na autorky a autory letošních novinek Evžena Bočka, Jana Nováka, Jana Němce, Pavla Kosatíka, Františka Šmehlíka nebo Evu Grestenbergerovou.

Pořadem provází Vladimír Kroc.

Knihy můžete na místě zakoupit se slevou 20 %.

Hradec Králové - Setkání s autory

KDY: 3.11.2022 17:00
KDE: Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové, Hradecká 1250/2

Srdečně vás zveme na setkání a autogramiádu autorů 22. pokračování Velkého knižního čtvrtku! Uskuteční se ve Studijní a vědecké knihovně, Hradecká 1250/2, Hradec Králové. Můžete se těšit na autorky a autory letošních novinek Evžena Bočka, Jana Nováka, Pavla Kosatíka, Františka Šmehlíka, Evu Grestenbergerovou a Jiřího Peňáse.

Pořadem provází Oldřich Suchý.

Knihy můžete na místě zakoupit se slevou 20 %.

Obálka knihy Aristokratka pod palbou lásky Obálka knihy Asfaltová pustina Obálka knihy Kdepak jsi, krásný světe Obálka knihy Kocour, který zachraňoval knihy Obálka knihy Křístek se zelenými prsty Obálka knihy Liliputin Obálka knihy Na divokém venkově Obálka knihy Potmě jsme se viděli lépe Obálka knihy Proměny života Obálka knihy Přijít za svítání Obálka knihy Pustá země Obálka knihy Slovensko 30 let poté Obálka knihy Šelma Obálka knihy Těžký prachy Obálka knihy Všechny svátky světa

Český rozhlas Dvojka  Aktuálně.cz  Respekt  Regionální deník Vlasta   TV Magazín   Knihovna Václava Havla   Kosmas