15 hitů jarní sezóny

Setkání s autory online

KDY: 19.3.2020 17:00
KDE: 2media, Pařížská 13, Praha 1

Velký knižní čtvrtek v důsledku nařízení vlády a příkazu ministra kultury o uzavření Uměleckoprůmyslového musea v Praze, kde mělo proběhnout setkání autorů se čtenáři, mění formu tohoto pořadu.
Chceme vám zážitek setkání s autory ponechat alespoň virtuální. Pořad s autory, kterého se účastní Bianca Bellová, Irena Dousková, Petr Stančík, Ondřej Hübl, Ondřej Štindl, Radek Kedroň, Pavla Jonssonová, Petr a Petra Třešňákovi, moderovaný Petrem Vizinou, proběhne a bude ho možné sledovat jako živý online stream ve čtvrtek 19. 3. od 17 hodin na sociálních sítích (FB @velkyctvrtek).

Informace o dalším vývoji situace budeme uveřejňovat na www.velkyctvrtek.cz.

BRNO - Setkání s autory - zrušeno

KDY: 26.3.2020 17:00
KDE: Knihovna Jiřího Mahena, Kobližná 4, Brno

V návaznosti na opatření proti šíření koronaviru SARS CoV-2 v populaci ruší Knihovna Jiřího Mahena v Brně všechny akce pro veřejnost v ústřední knihovně i na všech pobočkách do konce měsíce března. Týká se to i setkání s autory Velkého knižního čtvrtku. Děkujeme za pochopení.

Obálka knihy Bizarní povídky Obálka knihy Melmoth Obálka knihy I'm Your Man: Život Leonarda Cohena Obálka knihy Úniková hra Obálka knihy Krvavý Bronx Obálka knihy Rozpojené státy Obálka knihy Vzdělaná Obálka knihy Sněžím! Deník bílé mafie Obálka knihy Růžové vrány Obálka knihy Zvuky probouzení Obálka knihy Až se ti zatočí hlava Obálka knihy Tanec reality Obálka knihy Na smrt Obálka knihy Řecké mýty Obálka knihy Ruce v hlíně

Český rozhlas Dvojka Regionální deník TV Magazín  u(p)m  Kosmas