Vítejte
na stránkách projektu
Velký knižní čtvrtek.

Kniha: Jak si postavit motorku

16/10/2014

Jak si postavit motorku je nová dětská kniha z úspěšné Edice technických pohádek, která kombinuje zábavný příběh malých zvířecích hrdinů s názornými ilustracemi, ze kterých je možné pochopit, nejen jak je motorka sestrojena, ale také funkci motoru, převodovky, zapalování, brzd a mnoho dalších věcí.
Mnozí malí čtenáři dobře znají kamarády krysáka Arnyho a vrabčáka Zílu, kteří spolu již postavili auto a letadlo.

vázaná, 60 stran
nakladatelství MS studio

Autor: Martin Sodomka

Grafik, narozen 3. února 1968 ve Svitavách. Vzdělání - SPŠS Chrudim, VUT Brno, fakulta strojní, katedra management průmyslového designu. Začal jako konstruktér v TOS Svitavy, od roku 1993 na volné noze jako grafik. V r. 1994 zahájil spolupráci se začínajícím vydavatelstvím Computer Press, do dnešního dne pro ně vytvořil cca 2200 knižních obálek. V roce 2012 vydává vlastním nákladem první knihu Edice technických pohádek Jak si postavit auto a rok později Jak si postavit letadlo a tento rok Jak si postavit motorku - obě první knihy se krátce po vydání staly bestsellery a nyní se začínají se vydávat i v zahraničí (Korea, Dánsko, Itálie, Ukrajina). Je ženatý má dvě děti.

Obálka knihy Bohové Gothamu Obálka knihy Boj o Jeruzalém Obálka knihy Duch místa Obálka knihy Jak si postavit motorku Obálka knihy Kořistí v Kaddáfího harému Obálka knihy Lumpové a beránci Obálka knihy Moje pařížská revoluce Obálka knihy Přízrak Obálka knihy Rytíř Sedmi království Obálka knihy Úsměvy smutných mužů Obálka knihy Vzpomínky na jednu vesnickou tancovačku Obálka knihy Život za životem

Kosmas Radiožurnál Regionální deník TV Magazín TURNER - Public Relation & Communication Městská knihovna v Praze